UAB steigimas

UAB steigimas internetu

Uždaroji akcinė bendrovė UAB yra ribotos atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurį gali steigti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Greičiausias ir pigiausias UAB steigimas – elektroniniu būdu. Steigimo trukmė 3 d.d. Steigiant naują UAB, reikalingas minimalus kapitalas – 1 000 €. 

Naujos UAB steigėjui (-ams) ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

UAB steigimas Lietuvoje

Kaip vyksta UAB steigimas?

Naujo verslo steigimas vyksta nuotoliniu būdu – Jums nereikia niekur išeiti iš namų!

UAB steigimo anketa

Užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas steigėjai, koks registracijos adresas ir pan.). Iškilus klausimams, konsultuojame telefonu.

Sutvarkome dokumentus

Mes parengiame ir pateikiame visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtina UAB steigimą.

Įmonė įsteigta!

Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

UAB steigimo kaina

internetu
189 (su PVM)
  • Konsultacija dėl teisinės formos
  • Pavadinimo rezervavimas
  • Buveinės adreso registracija
  • Atsiunčiame svarbiausius dokumentus, pakonsultuojame

UAB buveinės adresas

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant įmonę, būtinas patalpų savininko sutikimas. Tokiu atveju visi patalpų savininkai turi turėti elektrininį parašą. Jei neturite, kur įregistruoti naują įmonę, ar patalpų savininkai nenori išsiimti mobilaus parašo, galime pasiūlyti pasinaudoti mūsų buveinės adreso paslauga.

verslo konsultantai

Domina UAB steigimas?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime, ar ši veiklos forma yra tinkamiausia Jūsų būsimam verslui. Patogiai užsakykite naujos įmonės steigimą internetu ir užpildykite anketą! 

Klientų atsiliepimai

Mūsų didžiausias tikslas – profesionalus paslaugų suteikimas ir maksimaliai geras klientų pasitenkinimas.  Džiaugiamės, kad „Verslininkų namų” klientai gerai vertina mūsų suteiktas paslaugas! 

Puikus
Remiantis 15 atsiliepimais
Viktorija vika
Viktorija vika
2024-05-03
Esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas. Viešosios įstaigos steigimas vyko sklandžiai ir be jokios įtampos. Buvo bendraujama labai aiškiai ir konkrečiai. Neturiu jokių pastebėjimų ir išsinešu tik teigiamą patirtį.
Vidmantas Gintauskas
Vidmantas Gintauskas
2024-04-30
Malonus bendravimas, greitai sutvako dokumentus. Rekomenduoju!
kazimieras daukša
kazimieras daukša
2024-04-24
Labai aiškiai, greitai viską padarė, malonu buvo bendrauti.Rekomenduoju visiems.
Renata Gustiene
Renata Gustiene
2024-03-22
Viskas puikiai, greitai ir labai aiškiai. Rekomenduoju.
Arvydas Cerekas
Arvydas Cerekas
2023-12-14
Ačiū , puikiai ir operatyviai suteikta paslauga .
Gerda Zemaite
Gerda Zemaite
2023-06-20
Rekomenduoju 100 proc! Greitai, tiksliai ir kokybiškai atliktas darbas! :) daug rekomendacijų, atsakys į visus rūpimus klausimus ir patars. Ačiū!!
Virgilijus Adomonis
Virgilijus Adomonis
2023-04-18
Esu labai dėkingas už pagalbą, likviduojant įmonę.

UAB steigimo D.U.K.

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonėje nėra būtinas. Kuriant naują įmonę (ar tai būtų MB, UAB ar kita forma), siūlome antspaudo nenaudoti. Yra kelios priežastys, kodėl nerekomenduojame naudoti antspaudonereikės jo saugoti ir pranešti policijai, jeigu jis pasimes; įmonės likvidavimo atveju nereiks jo naikinti; o svarbiausia, įmonės vadovui nuolat nebereikia nešiotis antspaudo. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo, turi pilną teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė buvo įkurta anksčiau ir/arba jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) numatytas antspaudas, bet nenorite jo naudoti, šį reikalavimą galima panaikinti pakeičiant įstatus/nuostatus.

Taip. Vadovaujantis LR Akcinių bendrovių įstatymu, steigiant naują uždarąją akcinę bendrovę, įmonės kaupiamojoje banko sąskaitoje turi būti suformuotas minimalus kapitalas – 1000 €.

Steigiant naują UAB, būtina sugalvoti naujos įmonės pavadinimą. Ar norimas įmonės pavadinimas laisvas, galima pasitikrinti šioje Registrų centro svetainėje. Jei steigiate įmonę su mūsų pagalba, galėsime patikrinti, ar pavadinimas laisvas ir nėra užregistruota panašių. 

Scroll to Top