Įmonių pertvarkymas

Įmonių pertvarkymas

Įmonių pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas. Pertvarkymas yra tikslus ir nuoseklumo reikalaujantis procesas. Esame parengę įmonės pertvarkymo dokumentus daugiau kaip 300 juridinių asmenų. Sieksime, kad įmonės pertvarkymas Jums būtų kuo greitesnis ir paprastesnis.

Nemokamai suteiksime konsultacijas, kurių metu identifikuosime, ar įmonės pertvarkymas – tinkamiausias sprendimas. Įmonės pertvarkymo paslaugas atliekame visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu.

Rengiame įmonių pertvarkymo dokumentaciją šioms įmonių teisinėms formoms:

  • Uždaroji akcinė bendrovė (UAB)
  • Individuali įmonė (IĮ);
  • Mažoji bendrija (MB).

Įmonės pertvarkymo paslaugos kaina – 299 € (be PVM). Į kainą įskaičiuoti Registrų centro įkainiai. Papildomai kainuos notaro paslaugos (∼ 150 €).

VN-imones pertvarkymas

Dažniausiai pasitaikantis
įmonės pertvarkymai:

UAB ➡ MB

Uždarosios akcinės bendrovės UAB pertvarkymas į mažąją bendriją MB.

MB ➡ UAB

Mažosios bendrijos MB pertvarkymas į uždarąją akcinę bendrovę UAB.

IĮ ➡ UAB

Individualios įmonės IĮ pertvarkymas į uždarąją akcinę bendrovę UAB.

IĮ ➡ MB

Individualios įmonės IĮ pertvarkymas į mažąją bendriją MB.

Įmonės pertvarkymo eiga

Verslininkų namai

Domina įmonių pertvarkymas?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime, ar įmonės pertvarkymas yra tinkamiausias sprendimas Jūsų verslo atveju. Užsakykite šią paslaugą, patikimai ir sklandžiai sutvarkysime visus būtinus teisinius formalumus bei pilnai pasirūpinsime pertvarkymo procesu! 

Įmonių pertvarkymo D.U.K.

Pertvarkant įmonę, tuo pačiu gali keistis įmonės pavadinimas, įmonės ekonominės veiklos, buveinės adresas ar įmonės vadovas. Kiti įmonės rekvizitai, t.y. įmonės kodas, PVM kodas, steigimo data, istorija  lieka nepakitę. 

Juridinių asmenų pertvarkymas apibrėžtas LR Civilinio Kodekso 2.104 straipsnyje. Pasak jo, pertvarkymas – tai juridinio asmens teisinės formos pakeitimas, kai naujos teisinės formos juridinis asmuo perima visas pertvarkytojo juridinio asmens teises ir pareigas.

Viešasis juridinis asmuo, išskyrus valstybės ir savivaldybės įmones, negali būti pertvarkomas į privatųjį juridinį asmenį.

Scroll to Top