Individualios įmonės steigimas

Individualios įmonės
steigimas internetu

Individuali įmonė yra neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo (savininkas už skolas atsako ir savo asmeniniu turtu). IĮ gali turėti tik vieną savininką. Greičiausias ir pigiausias individualios įmonės steigimas – elektroniniu būdu. IĮ steigimo trukmė 2-3 d.d. Plačiau apie šį verslo tipą – individualių įmonių įstatyme. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir patarsime, ar IĮ – tinkamiausia forma Jūsų naujam verslui. 

Steigiant naują IĮ, steigėjui ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, LT ID el. parašas arba Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

individualios įmonės steigimas

Kaip vyksta individualios įmonės steigimas?

Naujo verslo steigimas vyksta nuotoliniu būdu – Jums nereikia niekur išeiti iš namų!

IĮ steigimo anketa

Užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas steigėjai, koks registracijos adresas ir pan.). Iškilus klausimams, konsultuojame telefonu.

Sutvarkome dokumentus

Mes parengiame ir pateikiame visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtina UAB steigimą.

Įmonė įsteigta!

Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

IĮ steigimo kaina

internetu
159 (su PVM)
  • Konsultacija dėl teisinės formos
  • Pavadinimo rezervavimas
  • Buveinės adreso registracija
  • Atsiunčiame svarbiausius dokumentus, pakonsultuojame

Individualios įmonės buveinės adresas

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant įmonę, būtinas patalpų savininko sutikimas. Tokiu atveju visi patalpų savininkai turi turėti elektrininį parašą. Jei neturite, kur įregistruoti naują įmonę, ar patalpų savininkai nenori išsiimti mobilaus parašo, galime pasiūlyti pasinaudoti mūsų buveinės adreso paslauga.

Domina IĮ steigimas?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime, ar ši veiklos forma yra tinkamiausia Jūsų būsimam verslui. Patogiai užsakykite naujos įmonės steigimą internetu ir užpildykite anketą! 

IĮ steigimo D.U.K.

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonėje nėra būtinas. Kuriant naują įmonę (ar tai būtų IĮ, MB, UAB ar kita forma), siūlome antspaudo nenaudoti. Yra kelios priežastys, kodėl nerekomenduojame naudoti antspaudonereikės jo saugoti ir pranešti policijai, jeigu jis pasimes; įmonės likvidavimo atveju nereiks jo naikinti; o svarbiausia, įmonės vadovui nuolat nebereikia nešiotis antspaudo. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo, turi pilną teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė buvo įkurta anksčiau ir/arba jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) numatytas antspaudas, bet nenorite jo naudoti, šį reikalavimą galima panaikinti pakeičiant įstatus/nuostatus.

Ne, IĮ nereikalingas įstatinis kapitalas. 

Scroll to Top