Apie mus

Apie VšĮ „Verslininkų namai”

„Verslininkų namų” veiklos tikslas – skatinti naujų įmonių kūrimąsi, padėti veikiančioms įmonėms plėtoti savo veiklą, užtikrinant kokybiškas bei prieinamas konsultacines, informacines  ir verslo teisės paslaugas.

Verslo informacijos centras:

  • skatina gyventojų verslumą;
  • padeda įsikurti naujoms įmonėms;
  • padeda įmonėms prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų, didinti konkurencingumą ir veiklos efektyvumą.

Verslininkų namuose” teikiama informacija pradedantiesiems verslininkams bei jau veikiančioms įmonėms. Nuolat konsultuojama įmonės steigimo, buhalterinės apskaitos, mokesčių, verslo plano rengimo, finansinės paramos gavimo bei kitais verslui aktualiais klausimais. Taip pat teikiamos buhalterinės apskaitos ir verslo teisės paslaugos. 

25+ metų konsultuojame verslą!
1500+ verslų veiklą pradėjo su mumis!
Apie mus Verslininkų namai

Mūsų istorija

  • VšĮ „Verslininkų namai”  įregistruoti 1998 m. liepos 3 d. Įmonės steigėjas – Kauno regiono smulkių ir vidutinių verslininkų asociacija (KRSVVA).
  • 1998 m. LR Vyriausybė perdavė “Verslininkų namams” 249 kv. m. visiškai apleistą pastatą  Kauno senamiestyje.
  • „Verslininkų namų“ įkūrimui visą savo energiją ir entuziazmą atidavė tuometinė KRSVVA pirmininkė Laima Mogenienė ir daugelis Kauno verslininkų. Nuo 2004 metų „Verslininkų namams“ vadovauja ilgametis įmonės darbuotojas Donatas Žiogas. 
  • 2000 m. “Verslininkų namų” dalininku tapo LR Ūkio ministerija, dabartinė LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija, ir dalininku buvo iki 2018 metų. 
  • „Verslininkų namuose“ buvo teikiamos teisinės, buhalterinės, psichologinės ir kt. konsultacijos, rengiami mokymai, seminarai, veikia pradėjo įvairūs klubai, teikiamos kompiuterinės, biuro paslaugos. Ilgainiui „Verslininkų namai” tapo susitikimų su kolegomis, bendraminčiais, specialistais, įdomiais ir žinomais žmonėmis vieta. 
  • 2002 m. „Verslininkų namų“ pastatas Muitinės g. visiškai rekonstruotas ir pritaikytas teikti mokymo paslaugas visuomenei. Šiame pastate veikla vykdyta iki 2018 metų pabaigos. 2018 metais įmonė persikėlė į naujas patalpas Kauno senamiestyje – Jonavos g. 20, šalia „Lituanica” žiedo.  
  • Nuo 2006 m. VšĮ „Verslininkų namai” yra Verslo centrų asociacijos narė.
verslo konsultavimas

Susisiekite nemokamai konsultacijai!

Norite pasitarti dėl verslo kūrimo, plėtros ar uždarymo? Susisiekite dabar ir sutarsime patogų laiką konsultacijai Jums patogiu būdu – telefonu, „online” arba mūsų biure Kaune. 

Mūsų partneriai

Jau virš 25 metų konsultuojame verslą bei teikiame buhalterinės apskaitos ir verslo teisės paslaugas.  Susipažinkite su kitais mūsų projektais. 

apskaita.lt logo

Buhalterinės apskaitos paslaugos smulkiam ir vidutiniam verslui. 

Informacinė svetainė apie mažąsias bendrijas bei visos reikalingos paslaugos. 

Svetainė apie įmonių likvidavimą ir visos susijusios paslaugos. 

Mus vertina

VN padėka Versli Lietuva 1
VN padėka versli Lietuva 2
Scroll to Top