Įmonės steigimas užsieniečiams

Įmonės steigimas užsieniečiams - internetu

Užsienio piliečiai, norintys pradėti savo verslą Lietuvoje, įsteigia savo įmones. Greičiausias ir paprasčiausias įmonės steigimas užsieniečiams – elektroniniu būdu – taip galima įsteigti mąžąją bendriją (MB). Įmonės steigėjui (-ams) nereikia turėti elektroninių parašų (užsienio piliečiai, neturintys lietuviško asmens kodo, neturi galimybės gauti el. parašą).  Įmonės steigimo kaina užsienio piliečiams – 369 € (su PVM), į kainą įskaičiuota buveinės adreso paslauga metams. 

Lyginant su Lietuvos Respublikos piliečiais, steigiant naują įmonę užsienio piliečiams nėra taikomi papildomi reikalavimai – t.y., nereikalinga deklaruota gyvenamoji vieta Lietuvoje, nereikalingas lietuviškas asmens kodas. Steigiant įmonę el. būdu, jums nebūtina niekur vykti, viską su mumis suderinsite telefonu ir el.paštu. MB steigimas užsienio piliečiams užtruks 1 savaitę. Bendraujame anglų, rusų kalbomis.

Įmonės steigimas užsieniečiams

Įmonės steigimo kaina užsieniečiams

(MB steigimas internetu)
369 (su PVM)
  • Konsultacija dėl teisinės formos
  • Pavadinimo rezervavimas
  • Buveinės adreso paslauga (1 metams)
  • Atsiunčiame svarbiausius dokumentus, pakonsultuojame

Kaip vyksta naujos
įmonės steigimas užsieniečiams?

Naujo verslo steigimas vyksta nuotoliniu būdu – Jums nereikia niekur išeiti iš namų!

Įmonės steigimo anketa

Užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas steigėjai, koks registracijos adresas ir pan.). Iškilus klausimams, konsultuojame telefonu.

Sutvarkome dokumentus

Mes parengiame ir pateikiame visus reikiamus dokumentus, juos užregistruojame atsakingose institucijose.

Įmonė įsteigta!

Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

Išankstinė PVM registracija

Klientui pageidaujant, galime iš anksto užregistruoti naujai įsteigtą įmonę PVM mokėtojų registre. PVM registravimo paslaugos kaina – 79 € (su PVM), paslaugos trukmė ±1 sav. Paslaugą užsakyti galėsite pildydami įmonės steigimo užsakymo anketą arba atskirai. 

Kuriais atvejais privalomas PVM registravimas?

  • per paskutinius 12 mėn. gautos pajamos iš veiklos didesnės už 45 000 €;
  • per kalendorinius metus įsigyta prekių iš kitų ES valstybių narių už daugiau kaip 14 000 €.

Jei norite pasitarti dėl PVM registracijos Jūsų konkrečiu atveju – susisiekite nemokamai konsultacijai ir patarsime, kaip naudingiau Jūsų verslui.  

Verslininkų namai

Domina įmonės steigimas užsienio piliečiui?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime dėl verslo steigimo, kuris įmonės tipas tinkamiausias Jūsų atveju. Bendraujame angliškai ir rusiškai. Patogiai užsakykite naujos įmonės steigimą internetu ir užpildykite anketą! 

Įmonės steigimo D.U.K.

Steigiant bet kurio tipo įmonę Lietuvoje visiais atvejais būtinas buveinės adresas. Dažniausiai užsieniečiai neturi buveinės adreso, tad steigiant naują įmonę 1 metams nemokamai suteiksime savo buveinės adresą. Praėjus metams, klientas gali pratęsti naudijimąsi buveinės adreso paslauga (kaina 59 € / metams) arba persiregistruoti įmonę kitu adresu.  

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonėje nėra būtinas. Kuriant naują įmonę (ar tai būtų asociacija, MB, UAB ar kita forma), siūlome antspaudo nenaudoti. Yra kelios priežastys, kodėl nerekomenduojame naudoti antspaudonereikės jo saugoti ir pranešti policijai, jeigu jis pasimes; įmonės likvidavimo atveju nereiks jo naikinti; o svarbiausia, įmonės vadovui nuolat nebereikia nešiotis antspaudo. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo, turi pilną teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė buvo įkurta anksčiau ir/arba jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) numatytas antspaudas, bet nenorite jo naudoti, šį reikalavimą galima panaikinti pakeičiant įstatus/nuostatus.

Scroll to Top