MB steigimas

MB steigimas internetu

Mažoji bendrija – viena populiariausių verslo valdymo formų Lietuvoje dėl  paprastesnio valdymo, didesnio lankstumo ir palankių mokesčių. Šį juridinį asmenį vis dažniau renkasi kuriantys smulkų ir vidutinį verslą. Greičiausias ir pigiausias MB steigimas – elektroniniu būdu. Mažosios bendrijos steigimo trukmė 3 d.d. Užsakykite paslaugą ir užpildykite steigimo paslaugos užsakymo anketą

Steigiant naują MB, steigėjui (-ams) ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, LT ID el. parašas arba Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

MB steigimas internetu

Kaip vyksta MB steigimas?

Naujo verslo steigimas vyksta nuotoliniu būdu – Jums nereikia niekur išeiti iš namų!

MB steigimo anketa

Užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas MB nariai, koks registracijos adresas ir pan.). Iškilus klausimams, konsultuojame telefonu.

Sutvarkome dokumentus

Mes parengiame ir pateikiame visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtina mažosios bendrijos steigimą.

Įmonė įsteigta!

Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

MB steigimo kaina

internetu
159 (su PVM)
  • Konsultacija dėl teisinės formos
  • Pavadinimo rezervavimas
  • Buveinės adreso registracija
  • Atsiunčiame svarbiausius dokumentus, pakonsultuojame

Mažosios bendrijos buveinės adresas

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant mažąją bendriją ir registruojant adresą, būtinas patalpų savininko sutikimas. Tokiu atveju visi patalpų savininkai turi turėti elektrininį parašą. Jei neturite, kur įregistruoti naują įmonę, ar patalpų savininkai nenori išsiimti mobilaus parašo, galime pasiūlyti pasinaudoti mūsų buveinės adreso paslauga.

Domina MB steigimas?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime, ar ši veiklos forma yra tinkamiausia Jūsų būsimam verslui. Patogiai užsakykite naujos įmonės steigimą internetu ir užpildykite anketą! 

Klientų atsiliepimai

Mūsų didžiausias tikslas – profesionalus paslaugų suteikimas ir maksimaliai geras klientų pasitenkinimas.  Džiaugiamės, kad „Verslininkų namų” klientai gerai vertina mūsų suteiktas paslaugas! 

Puikus
Remiantis 18 atsiliepimais
Augustinas Pleikys
Augustinas Pleikys
2024-05-29
Paslauga nuostatų redagavimu, išsamiais paaiškinimais, konsultacija, patarimais ir dokumentų įforminimu bei patvirtinimu registrų centre esu patenkintas. Darbas atliktas sklandžiai ir greitai. Ačiū.
Kristina
Kristina
2024-05-09
Operatyvu, aišku, patikima.
Viktorija vika
Viktorija vika
2024-05-03
Esu labai dėkinga už suteiktas paslaugas. Viešosios įstaigos steigimas vyko sklandžiai ir be jokios įtampos. Buvo bendraujama labai aiškiai ir konkrečiai. Neturiu jokių pastebėjimų ir išsinešu tik teigiamą patirtį.
Vidmantas Gintauskas
Vidmantas Gintauskas
2024-04-30
Malonus bendravimas, greitai sutvako dokumentus. Rekomenduoju!
kazimieras daukša
kazimieras daukša
2024-04-24
Labai aiškiai, greitai viską padarė, malonu buvo bendrauti.Rekomenduoju visiems.
Renata Gustiene
Renata Gustiene
2024-03-22
Viskas puikiai, greitai ir labai aiškiai. Rekomenduoju.

MB steigimo D.U.K.

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonėje nėra būtinas. Kuriant naują įmonę (ar tai būtų MB, UAB ar kita forma), siūlome antspaudo nenaudoti. Yra kelios priežastys, kodėl nerekomenduojame naudoti antspaudonereikės jo saugoti ir pranešti policijai, jeigu jis pasimes; įmonės likvidavimo atveju nereiks jo naikinti; o svarbiausia, įmonės vadovui nuolat nebereikia nešiotis antspaudo. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo, turi pilną teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė buvo įkurta anksčiau ir/arba jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) numatytas antspaudas, bet nenorite jo naudoti, šį reikalavimą galima panaikinti pakeičiant įstatus/nuostatus.

Įstatinis kapitalas gali būti 1 €.

Mažųjų bendrijų įstatymą galima rasti šioje nuorodoje. Jei norite paprastai ir glaustai sužinoti svarbiausią informaciją apie MB, jų privalumus ir trūkumus, apsilankykite mūsų partnerių specialiai MB skirtoje svetainėje www.mazojibendrija.lt

Scroll to Top