Asociacijos steigimas

Asociacijos steigimas internetu

Asociacija – ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – koordinuoti asociacijos narių veiklą, atstovauti asociacijos narių interesams ir juos ginti ar tenkinti kitus viešuosius interesus. Asociacijos steigimas galimas, kai ją steigia 3 ir daugiau fizinių/juridinių asmenų. Greičiausias ir pigiausias asociacijos steigimas – elektroniniu būdu.  Steigimo trukmė 3 d.d.

Naujos asociacijos steigėjams ir buveinės savininkams būtina turėti elektroninį parašą (mobilus el. parašas, LT ID el. parašas arba Registrų centro USB raktas). Jei el. parašo neturite, paprasčiausiai ir greičiausiai galima užsisakyti mobilų el. parašą pas mobilaus ryšio operatorių, kurio paslaugomis naudojatės. Šis mobilus el. parašas bus reikalingas ir ateityje vykdant įmonės veiklą (pvz., teikiant deklaracijas, pasirašant dokumentus, jungiantis prie valstybinių institucijų).

VN Asociacijos steigimas

Kaip vyksta asociacijos steigimas?

Naujo verslo steigimas vyksta nuotoliniu būdu – Jums nereikia niekur išeiti iš namų!

Asoc. steigimo anketa

Užpildote trumpą anketą (koks pavadinimas, kas asociacijos steigėjai, koks registracijos adresas ir pan.). Iškilus klausimams, konsultuojame telefonu.

Sutvarkome dokumentus

Mes parengiame ir pateikiame visus reikiamus dokumentus, o steigėjas (-ai) elektroniniu parašu patvirtina asociacijos steigimą.

Įmonė įsteigta!

Informuosime kokius žingsnius žengti toliau. Suteiksime pavyzdinius įmonės valdymo dokumentus verslo pradžiai (sutartys, formos, pranešimai).

Asociacijos steigimo kaina

internetu
159 (su PVM)
  • Konsultacija dėl teisinės formos
  • Pavadinimo rezervavimas
  • Buveinės adreso registracija
  • Atsiunčiame svarbiausius dokumentus, pakonsultuojame

Asociacijos buveinės adresas

Buveinės adresas (registracijos adresas) yra privalomas kiekvienam juridiniam asmeniui. Steigiant asociaciją, būtinas patalpų savininko (-ų) sutikimas. Tokiu atveju visi patalpų savininkai turi turėti elektrininį parašą. Jei neturite, kur įregistruoti naują įmonę, ar patalpų savininkai nenori išsiimti mobilaus parašo, galime pasiūlyti pasinaudoti mūsų buveinės adreso paslauga.

verslo konsultavimas

Domina asociacijos steigimas?

Susisiekite nemokamai konsultacijai – patarsime, ar ši veiklos forma yra tinkamiausia. Patogiai užsakykite naujos įmonės steigimą internetu ir užpildykite anketą! 

Asociacijos steigimo D.U.K.

  • Asociacijos įstatai
  • Asociacijos steigimo aktas
  • Išrašas iš JAR apie įmonės įregistravimą.

Nuo 2013 metų Lietuvoje antspaudas įmonėje nėra būtinas. Kuriant naują įmonę (ar tai būtų asociacija, MB, UAB ar kita forma), siūlome antspaudo nenaudoti. Yra kelios priežastys, kodėl nerekomenduojame naudoti antspaudonereikės jo saugoti ir pranešti policijai, jeigu jis pasimes; įmonės likvidavimo atveju nereiks jo naikinti; o svarbiausia, įmonės vadovui nuolat nebereikia nešiotis antspaudo. Dokumentai, pasirašyti įmonės vadovo ar įgalioto atstovo, turi pilną teisinę galią ir be antspaudo. Jei įmonė buvo įkurta anksčiau ir/arba jos steigimo dokumentuose (įstatuose/nuostatuose) numatytas antspaudas, bet nenorite jo naudoti, šį reikalavimą galima panaikinti pakeičiant įstatus/nuostatus.

Asociacijos pavadinime gali būti žodžiai „asociacija“, „visuomeninė organizacija“, „susivienijimas“, „konfederacija“, „sąjunga“, „draugija“ ar kiti.

Spauskite šią nuorodą ir rasite LR asociacijų įstatymą. Jei norite nemokamai pasikonsultuoti dėl asociacijų steigimo, susisiekite su Verslininkų namų konsultantu

Scroll to Top